Крайно класиране по класове в 18-ото издание на регата „Кор Кароли”

2827
0
Споделете

Предлагаме ви пълно класиране по класове, според хендикапните системи ORC и IRC, във ветроходната регата „Кор Кароли”. Изненадващи, но напълно заслужени победители в IRC1, до болка познат такъв в ORC D и IRC3, размяна на местата в останалите… всичко това предвещава интересна надпревара на Държавното първенство в средата на септември, но за това друг път!

ORC A

  1. LZ Yachting 1991 (Лъчезар Братоев, ЯК Бавария яхтс Варна)
  2. Petra (Никола Дуков, ВК Понтос Варна)
  3. Blue Magic (Никола Попов, МК Балчик)
  4. Windwalker (Александър Александрев, ЯСК Несебър 2009)
  5. Evil Woman (Петър Димитров, ЯК Св. Николай София)
  6. Itschi Gutschi (Клаус Гьорнер, ЯК Черноморец Бургас)
  7. Joker (Андрий Прокопенко, Украйна)
  8. Nicole (Светлозар Велчев, Шумен)

ORC B

  1. Wasabi (Валентин Николов, ЯК Черноморец Бургас)
  2. Nimana (Георги Николов, ЯК Бавария яхтс Варна)
  3. Hygeia (Ангел Дипчиков, СК Медик Варна)
  4. Mowgli (Деян Кръстев, ВК Синева Варна)
  5. Victory (Святослав Чуприн, Украйна)
  6. Darina (Иван Цветков, ВК Синева Варна)
  7. Finoor S (Стефан Николов, Созопол)
  8. Ana Bella (Павлин Надворни, ЯК Кап. Г. Георгиев Порт Варна)
  9. Oberon (Любомир Вечев, ЯК Уинд Поморие)
  10. Dea (Йордан Банков, Бургас)

ORC C

  1. Kalina (Божидар Каракашев, ЯК Черноморец Бургас)
  2. Castor (Светлозар Лазаров, Варна)
  3. Stela Polaris (Емил Кoстурков, ЯК Кап. Г. Георгиев Порт Варна)
  4. White Wing (Калоян Симеонов, Варна)
  5. Boj (Стоян Киров, СК Черно море Бриз Варна)
  6. Plan B (Ясен Качински, СК Черно море Бриз Варна, Ултрамарин Варна)
  7. Caramel (Юлиян Минчев, Варна)
  8. Bizzona (Кристиян Вълков, ЯК Бавария яхтс Варна)

ORC D

  1. UK Sailmakers (Михаил Копанов, ЯК Порт Бургас)
  2. Phoenix (Богомил Пехливанов, ВК Синева Варна)
  3. Albireo (Венцислав Мазаков, СК Лазур Варна)
  4. Impala (Иван Костадинов, СК Сереко Царево)
  5. Proxima (Свилен Дойков, ЯК Кап. Г. Георгиев Порт Варна)
  6. Akshaena (Румен Блажев, ЯК Черноморец Бургас)
  7. Mistral (Ивелин Димитров, СК Черно море Бриз Варна)
  8. Nord (Георги Калоянов, ЯК Черноморец Бургас)
  9. La Bella II (Ивайло Димитров, ЯК Порт Бургас)

IRC 1

  1. Blue Magic (Никола Попов, МК Балчик)
  2. Petra (Никола Дуков, ВК Понтос Варна)
  3. LZ Yachting 1991 (Лъчезар Братоев, ЯК Бавария яхтс Варна)
  4. Evil Woman (Петър Димитров, ЯК Св. Николай София)
  5. Windwalker (Александър Александрев, ЯСК Несебър 2009)

IRC 2

  1. Wasabi (Валентин Николов, ЯК Черноморец Бургас)
  2. Nimana (Георги Николов, ЯК Бавария яхтс Варна)
  3. Hygeia (Ангел Дипчиков, СК Медик Варна)
  4. Mowgli (Деян Кръстев, ВК Синева Варна)
  5. Oberon (Любомир Вечев, ЯК Уинд Поморие)

IRC 3

  1. UK Sailmakers (Михаил Копанов, ЯК Порт Бургас)
  2. Kalina (Божидар Каракашев, ЯК Черноморец Бургас)
  3. Phoenix (Богомил Пехливанов, ВК Синева Варна)
  4. Impala (Иван Костадинов, СК Сереко Царево)
  5. Akshaena (Румен Блажев, ЯК Черноморец Бургас)
  6. Nord (Георги Калоянов, ЯК Черноморец Бургас)
  7. La Bella II (Ивайло Димитров, ЯК Порт Бургас)

CORCAROLI18_FINAL

18-ото издание на ветроходната регата “Кор Кароли” бе организирано от Фондация Кор Кароли със съдействието на Пристанище Бургас ЕАД, Пристанище Варна ЕАД и спомоществователи.

Снимка: Ивайло СТАРЧЕВ