Пълни резултати регата „Одесос”

239
0
Споделете

На 8 и 9 август във Варна се състояха стартовете на ветроходната регата „Одесос” за Optimist, Laser 4.7, 420 и Cadet, организирана от спортен клуб „Черно море Бриз” по програма на Министерство на младежта спорта с договор № 36-00-1117 от 23.07.2020. Участваха над 80 състезатели между 7 и 18 години от девет клуба членуващи в БФВ.

Крайно класиране

Optimist, общо (57 участника)

  1. Виктор Станоев (ЯК Кап. Г. Георгиев Порт Варна)
  2. Мариян Шангов (ЯК Порт Бургас)
  3. Тодор Тузлуков (ОМСК Циклон Поморие)
  4. Александър Ганев (ОМСК Циклон Поморие)
  5. Калоян Калчев (ЯК Кап. Г. Георгиев Порт Варна)
  6. Владимир Пинков (ОВК Несебър 2000)
  7. Велека Костова (ЯК Порт Бургас)
  8. Александър Вангелов (ОВК Несебър 2000)
  9. Адриана Петкова (СК Черно море Бриз Варна)
  10. Кемала Парушева (ОМСК Циклон Поморие)

Optimist, момичета младша (7)

  1. Цвета Кирчева (ЯК Кап. Г. Георгиев Порт Варна)
  2. Бояна Костуркова (ЯК Кап. Г. Георгиев Порт Варна)
  3. Рая Косева (СК Черно море Бриз Варна)

Optimist, момичета старша (7)

  1. Велека Костова (ЯК Порт Бургас)
  2. Адриана Петкова (СК Черно море Бриз Варна)
  3. Кемала Парушева (ОМСК Циклон Поморие)

Optimist, момчета младша (14)

  1. Тино Томов (ЯК Порт Бургас)
  2. Даниел Ценов (ЯК Кап. Г. Георгиев Порт Варна)
  3. Симеон Христов (ВК Христов Несебър)

Optimist, момчета старша (16)

  1. Виктор Станоев (ЯК Кап. Г. Георгиев Порт Варна)
  2. Мариян Шангов (ЯК Порт Бургас)
  3. Тодор Тузлуков (ОМСК Циклон Поморие)

Optimist, момчета начинаещи (12)

  1. Кристиян Вражев (ОМСК Циклон Поморие)
  2. Станислав Гълъбов (ЯК Кап. Г. Георгиев Порт Варна)
  3. Петър Вълчанов (ЯК Кап. Г. Георгиев Порт Варна)

Laser 4.7 (8)

  1. Даниел Йорданов (ОВК Несебър 2000)
  2. Петър Костурков (ЯК Кап. Г. Георгиев Порт Варна)
  3. Владимир Стоянов (ЯК Кап. Г. Георгиев Порт Варна)

420 (5)

  1. Радослав Гавраилов/Тодор Славов (ЯК Кап. Г. Георгиев Порт Варна)
  2. Христо Младенов/Явор Нанков (ЯК Кап. Г. Георгиев Порт Варна)
  3. Вилислав Димитров/Мартин Пенев (МК Балчик)

Cadet (3)

  1. Огнян Великов/Павел Стефанов (МК Балчик)

420-KrainoKlasirane Laser-KrainoKlasirane Optimist_Grupi Optimist_Klasirane