Шест клуба с титли от Държавното първенство NOC

419
0
Споделете

Днес в Приморско завърши тридневната надпревара за отличията от Държавното първенство по ветроходство за неолимпийски класове (NOC) Laser 4.7, 420 и Cadet. Участваха представители на десет клуба, шест от тях си тръгнаха с шампионски титли от различните възрастови групи – ОВК Несебър 2000, СК Черно море Бриз Варна, ЯК Кап. Г. Георгиев Порт Варна, ОМСК Циклон Поморие, Черноморец Бургас и ЦСЯК Академик София.

КРАЙНО КЛАСИРАНЕ

Laser 4.7 общо за ранглиста(19) L4.7_DAY3

  1. Даниел Йорданов (ОВК Несебър 2000)
  2. Диана Маркова (ОВК Несебър 2000)
  3. Михаил Берберов (ЯК Кап. Г. Георгиев Порт Варна)
  4. Давид Бинев (ЯК Порт Бургас)
  5. Владимир Стоянов (ЯК Кап. Г. Георгиев Порт Варна)
  6. Станислава Тодорова (ЯК Порт Бургас)

L4.7_DAY3_GRUPI

Laser 4.7 девойки U16 (3)

  1. Даяна Пашова (ЯК Черноморец Бургас)
  2. Мария Константинова (ЯК Порт Бургас)
  3. Кемала Парушева (ОМСК Циклон Поморие)

Laser 4.7 девойки U18 (3)

  1. Диана Маркова (ОВК Несебър 2000)
  2. Станислава Тодорова (ЯК Порт Бургас)
  3. Мирела Димитрова (МК Балчик)

Laser 4.7 юноши U16 (6)

  1. Михаил Берберов (ЯК Кап. Г. Георгиев Порт Варна)
  2. Петър Костурков (ЯК Кап. Г. Георгиев Порт Варна)
  3. Владимир Пинков (ОВК Несебър 2000)

Laser 4.7 юноши U18 (7)

  1. Даниел Йорданов (ОВК Несебър 2000)
  2. Давид Бинев (ЯК Порт Бургас)
  3. Владимир Стоянов (ЯК Кап. Г. Георгиев Порт Варна)

420 общо за ранглиста (14) 420_DAY3

  1. Цветослав Мавродиев/Магдалена Ценова (СК Черно море Бриз Варна)
  2. Мартин Геров/Ан-Никол Кънева (ОВК Несебър 2000)
  3. Радослав Гавраилов/Никола Георгиев (ЯК Кап. Г. Георгиев Порт Варна)
  4. Сава Саръстов/Мартин Гаров (ЯК Порт Бургас)
  5. Тодор Тузлуков/Георги Райчев (ОМСК Циклон Поморие)
  6. Вилислав Димитров/Ясен Великов (МК Балчик)

420_DAY3_GRUPI

420 юноши младша (5)

  1. Мартин Геров/Ан-Никол Кънева (ОВК Несебър 2000)
  2. Радослав Гавраилов/Никола Георгиев (ЯК Кап. Г. Георгиев Порт Варна)
  3. Сава Саръстов/Мартин Гаров (ЯК Порт Бургас)

420 мъже (6)

  1. Цветослав Мавродиев/Магдалена Ценова (СК Черно море Бриз Варна)
  2. Тодор Тузлуков/Георги Райчев (ОМСК Циклон Поморие)
  3. Вилислав Димитров/Ясен Великов (МК Балчик)

420 жени (3)

  1. Стефания Донева/Божидара Донева (ЦСЯК Академик София)
  2. Вея Рейзова/Ралица Кичикова (ЯК Черноморец Бургас)

Cadet общо за ранглиста (13) CADET_DAY3

  1. Адриана Петкова/Рая Косева (СК Черно море Бриз Варна)
  2. Пламен Божков/Атанас Златев (ОМСК Циклон Поморие)
  3. Огнян Великов/Павел Стоянов (МК Балчик)
  4. Никола Каразлатев/Александър Мавродиев (СК Черно море Бриз Варна)
  5. Никола Атанасов/Мартин Методиев (СК Черно море Бриз Варна)
  6. Георги Кескинов/Андрей Кескинов (МСК Сереко Царево)

CADET_DAY3_GRUPI

Cadet девойки (5)

  1. Адриана Петкова/Рая Косева (СК Черно море Бриз Варна)
  2. Адриана Христова/Габриела Василева (МК Балчик)
  3. Даниела Гочева/Зарая Цонкова (ОМСК Циклон Поморие)

Cadet младежи U15 (5)

  1. Пламен Божков/Атанас Златев (ОМСК Циклон Поморие)
  2. Огнян Великов/Павел Стоянов (МК Балчик)
  3. Никола Атанасов/Мартин Методиев (СК Черно море Бриз Варна)

Cadet младежи U17 (3)

  1. Никола Каразлатев/Александър Мавродиев (СК Черно море Бриз Варна)
  2. Стилян Дринков/Дамян Дринков (ОМК Приморско)
  3. Рафаел Арианто/Владимир Обрешков (СК Черно море Бриз Варна)

Организатор на Държавното първенство за неолимпийски класове (NOC) Laser 4.7, 420 и Cadet е БФВ, с домакин ОМК Приморско.

Снимки: nauticabull