Крайно класиране „Черноморец 2020“ (обновена + галерия)

445
0
Споделете

Днес в Бургас завърши първата регата за детските и два олимпийски класове от календара на БФВ. В “Черноморец 2020”, организирана от яхтклуб “Черноморец” и Община Бургас, участваха състезатели от 11 ветроходни клуба в страната.

Крайно класиране KLASIRANE__2020_Regatta_ChernomorecBS

Общо Optimist (65 състезатели)

  1. Виктор Станоев (ЯК Кап. Г. Георгиев Порт Варна)
  2. Тодор Тузлуков (ОМСК Циклон Поморие)
  3. Васил Манев (ЯК Кап. Г. Георгиев Порт Варна)
  4. Иван Найденов (ЯК Порт Бургас)
  5. Александър Вангелов (ОВК Несебър 2000)
  6. Даниела Гочева (ОМСК Циклон Поморие)
  7. Цвета Кирчева (ЯК Кап. Г. Георгиев Порт Варна)
  8. Мариян Шангов (ЯК Порт Бургас)
  9. Калоян Калчев (ЯК Кап. Г. Георгиев Порт Варна)
  10. Мартин Митев (ОВК Несебър 2000)

Optimist момичета младша (9)

  1. Цвета Кирчева (ЯК Кап. Г. Георгиев Порт Варна)
  2. Зарая Цонкова (ОМСК Циклон Поморие)
  3. Бояна Бъчварова (ЯК Кап. Г. Георгиев Порт Варна)

Optimist момичета старша (13)

  1. Даниела Гочева (ОМСК Циклон Поморие)
  2. Адриана Петкова (СК Черно море Бриз Варна)
  3. Божидара Бозовайска (ОВК Несебър 2000)

Optimist момчета младша (22)

  1. Тино Томов (ЯК Порт Бургас)
  2. Георги Кескинов (Сереко Царево)
  3. Даниел Ценов (ЯК Кап. Г. Георгиев Порт Варна)

Optimist момчета старша (21)

  1. Виктор Станоев (ЯК Кап. Г. Георгиев Порт Варна)
  2. Тодор Тузлуков (ОМСК Циклон Поморие)
  3. Васил Манев (ЯК Кап. Г. Георгиев Порт Варна)

Laser 4.7 общо (21 състезатели)

  1. Даниел Йорданов (ОВК Несебър 2000)
  2. Диана Маркова (ОВК Несебър 2000)
  3. Михаил Берберов (ЯК Кап. Г. Георгиев Порт Варна)
  4. Давид Бинев (ЯК Порт Бургас)
  5. Владимир Стоянов (ЯК Кап. Г. Георгиев Порт Варна)
  6. Георги Маноилов (ОВК Несебър 2000)

Laser 4.7 девойки младша (4)

  1. Даяна Пашова (ЯК Черноморец Бургас)
  2. Гергана Димитрова (ОМСК Циклон Поморие)
  3. Мария Константинова (ЯК Порт Бургас)

Laser 4.7 девойки старша (3)

  1. Диана Маркова (ОВК Несебър 2000)
  2. Станислава Тодорова (ЯК Порт Бургас)
  3. Милица Станчева (ЯК Черноморец Бургас)

Laser 4.7 младежи младша (10)

  1. Михаил Берберов (ЯК Кап. Г. Георгиев Порт Варна)
  2. Петър Костурков (ЯК Кап. Г. Георгиев Порт Варна)
  3. Станислав Аврамов (ЯК Черноморец Бургас)

Laser 4.7 младежи (4)

  1. Даниел Йорданов (ОВК Несебър 2000)
  2. Давид Бинев (ЯК Порт Бургас)
  3. Владимир Стоянов (ЯК Кап. Г. Георгиев Порт Варна)

Клас 420 (6)

  1. Мартин Геров/Ан-Никол Кънева (ОВК Несебър 2000)
  2. Марсела Митева/Калчева (ЦСЯК Академик Сф)
  3. Радослав Гавраилов/Никола Георгиев (ЯК Кап. Г. Георгиев Порт Варна)

Cadet (3)

Бойков/Михайлов (СК Черно море Бриз Варна)

470 (4)

  1. Атанас Радев/Тихомир Попов (ЯК Порт Бургас)
  2. Стамо Тенев/Христо Русев (ЯК Черноморец Бургас)
  3. Николов/Никитов (ЯК Черноморец Бургас)

Finn (6)

  1. Анастас Петров (ОВК Несебър 2000)
  2. Атанас Кобарелов (ЯК Черноморец Бургас)
  3. Николай Ценов (СК Черно море Бриз Варна)

 

Снимки: ЯК Черноморец Бургас