Крайно класиране на регата „Бриз – Есен’2019”

487
0
Споделете

Без стартове днес поради липса на вятър, приключи ветроходната регата „Бриз – Есен’2019”, част от V Черноморски младежки Игри във Варна. Оспорвана надпревара във втория състезателен ден, продължила с разглеждане на над десет протеста до късно вечерта в събота, определи призьорите в отделните класове и възрастови групи. BRIZESEN_2019

Optimist, общо (52 състезатели)

  1. Георги Маноилов (ОМК Несебър 2000)
  2. Виктор Станоев (ЯК Кап. Г. Георгиев Порт Варна)
  3. Александър Ганев (ЯК Кап. Г. Георгиев Порт Варна)
  4. Мариян Шангов (ЯК Порт Бургас)
  5. Иван Найденов (ЯК Порт Бургас)
  6. Владимир Пинков (ОМК Несебър 2000)

Optimist, момичета младша (11)

  1. Адриана Петкова (СК Черно море Бриз Варна)
  2. Даниела Гочева (ОМСК Циклон Поморие)
  3. Цвета Кирчева (ЯК Кап. Г. Георгиев Порт Варна)

Optimist, момичета старша (5)

  1. Божидара Бозовайска (ОМК Несебър 2000)
  2. Рози Кънева (ОМК Несебър 2000)
  3. Даяна Пашова (ЯК Черноморец Бургас)

Optimist, момчета младша (22)

  1. Виктор Станоев (ЯК Кап. Г. Георгиев Порт Варна)
  2. Александър Ганев (ЯК Кап. Г. Георгиев Порт Варна)
  3. Александър Вангелов (ОМК Несебър 2000)

Optimist, момчета старша (14)

  1. Георги Маноилов (ОМК Несебър 2000)
  2. Мариян Шангов (ЯК Порт Бургас)
  3. Иван Найденов (ЯК Порт Бургас)

Laser 4.7, общо (13)

  1. Даниел Йорданов (ОМК Несебър 2000)
  2. Радослав Гавраилов (ЯК Кап. Г. Георгиев Порт Варна)
  3. Давид Бинев (ЯК Порт Бургас)
  4. Диана Маркова (ОМК Несебър 2000)
  5. Владимир Стоянов (ЯК Кап. Г. Георгиев Порт Варна)

Laser 4.7, девойки (3)

  1. Диана Маркова (ОМК Несебър 2000)

Laser 4.7, младежи (10)

  1. Даниел Йорданов (ОМК Несебър 2000)
  2. Радослав Гавраилов (ЯК Кап. Г. Георгиев Порт Варна)
  3. Давид Бинев (ЯК Порт Бургас)

420 (6)

  1. Мартин Геров/Ан-Никол Кънева (ОМК Несебър 2000)
  2. Вилислав Димитров/Ясен Великов (МК Балчик)
  3. Цветослав Мавродиев/Стефан Микаелян (СК Черно море Бриз Варна)

Cadet (4) – Йордан Илиев/Симеон Донев (СК Черно море Бриз Варна)

Finn (3) – Светлин Попов (СК Черно море Бриз Варна)

Laser Radial (3) – Мариела Николова (СК Черно море Бриз Варна)

Laser Standard (3) – Даниел Николов (СК Черно море Бриз Варна)

470 (3) – Александър Лазаров/Ива Недева (СК Черно море Бриз Варна)

Регатата бе организирана от СК „Черно море Бриз“ Варна, Община Варна и Сдружение спортни клубове „Черно море“.