Временно класиране за I “Купа България Конрад 25R“

907
0
Споделете

Екипажът на Nunki (Ивайло Гавраилов, ЯК Кап. Г. Георгиев Порт Варна) оглави временното класиране след първия ден на ветроходната “Купа България Конрад 25R“ във Варна. Nunki спечели две от трите гонки, а заедно с втория в класирането Smoke (Александър Милев, ЯК Кап. Г. Георгиев Порт Варна) бяха единствените стартирали екипажи в последната надпревара за деня. Два екипажа пропуснаха стартовете в петък по различни причини (здравословни и технически).

Phoenix (Богомил Пехливанов, ВК Синева Варна) 21

Организатор на проявата е БФВ, домакини са СК Черно море Бриз и ВК Понтос с любезното съдействие и подкрепата на Медицински университет „Проф. д-р Параскев Стоянов“ – Варна. Главен съдия на регатата е Светлозар Тенев.

Програма:

Събота, 21.09.2019

Гонки тип windward/leeward (банан)

Неделя, 22.09.2019

ТВА Гонки тип windward/leeward (банан)

Възможно най-рано след изтичане на протестното време – Награждаване на призьорите и закриване на регатата. Никакъв предупредителен сигнал няма да бъде даван след 15.00 ч. в последния състезателен ден.